Antoine Soeteman Directie

Antoine Soeteman

Directie

Bel: 0541 82 01 02
Mail: a.soeteman@verhaag.nl
Hendrik-Jan van Heteren Directie

Hendrik-Jan van Heteren

Directie

Bel: 0541 82 01 08
Mail: h.vanheteren@verhaag.nl
Jaap de Leeuw Directie

Jaap de Leeuw

Directie

Bel: 0541 82 01 09
Mail: j.deleeuw@verhaag.nl
Nicole Klok Receptie

Nicole Klok

Receptie

Bel: 0541 53 10 01
Mail: n.klok@verhaag.nl
Danny van Oosterum Calculator

Danny van Oosterum

Calculator

Bel: 0541 53 10 01
Mail: d.vanoosterum@verhaag.nl
Marjon Roesthuis Administratie

Marjon Roesthuis

Administratie

Bel: 0541 53 10 01
Mail: m.roesthuis@verhaag.nl
Viktoria Beuvink Calculator - orderbegeleider

Viktoria Beuvink

Calculator - orderbegeleider

Bel: 0541 82 01 01
Mail: v.beuvink@verhaag.nl
Roy van Kooten Calculator - orderbegeleider

Roy van Kooten

Calculator - orderbegeleider

Bel: 0541 82 01 19
Mail: r.vankooten@verhaag.nl
Rene Nijmeijer Ordermanager

Rene Nijmeijer

Ordermanager

Bel: 0541 82 01 12
Mail: r.nijmeijer@verhaag.nl
Rowie van der Vliet Ordermanager

Rowie van der Vliet

Ordermanager

Bel: 0541 82 01 18
Mail: r.vandervliet@verhaag.nl
Ronnie Nijhof Vormgeving - Fotografie

Ronnie Nijhof

Vormgeving - Fotografie

“Met veel plezier denk ik met u mee, en creëer ik een passend ontwerp voor uw uiting.”

r.nijhof@verhaag.nl

Bel: 0541 82 01 07
Mail: r.nijhof@verhaag.nl
Kevin de Hoop Desktop publishing

Kevin de Hoop

Desktop publishing

Bel: 0541 82 01 17
Mail: k.dehoop@verhaag.nl
Marcel van Dijk Orderbegeleider - pre press

Marcel van Dijk

Orderbegeleider - pre press

Bel: 0541 82 01 05
Mail: m.vandijk@verhaag.nl
Jacques Berfelo Orderbegeleider - pre press

Jacques Berfelo

Orderbegeleider - pre press

Bel: 0541 82 01 04
Mail: j.berfelo@verhaag.nl
Hilco Kamphuis Planning

Hilco Kamphuis

Planning

Bel: 0541 82 01 11
Mail: h.kamphuis@verhaag.nl